Négyet rúgott a Honvéd a Siófoknak

Csereként állt be a Vidi kölcsönkapusa a Balaton-partiakhoz.

Felkészülés

Felkészülés

A Honvéd szombat déltől az NB II-es Siófok gárdáját fogadta hazai pályán és 4-1-re nyert.

Az első félidőben Vasziljevics tudott egy perc alatt duplázni, így 2-0-val vonulhattak pihenőre a csapatok.

A második játékrészre négy helyen változtatott a Siófok, de Holender szabadrúgásával hamar 3-0 lett az állás. Ezt követően Kovács Dávid tett be egy labdát a védők mögé, Berki higgadtan gurított a hazai hálóba, így szépített a vendég alakulat. A végén Holender szabadrúgását követően Nagy Gergő passzolt a kapuba, így alakult ki a 4-1-es végeredmény.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.