Nemzetközi felkészülési mérkőzés

A Jena hárommal volt jobb az Újpestnél

Német ellenfelükkel sem bírtak a lilák.

A német Carl Zeiss Jenával csapott össze Törökországban az Újpest.

A negyedik percben Buval kapott egy pontos és hosszú indítást, majd Kovács lábai közt rúgta a kapuba a labdát (0-1). Inkább a németek domináltak, aminek a 36. percben újabb gól lett az eredménye: Eckardt beadására Starke érkezett pontosan a hosszú oldalon (0-2) – derül ki az Újpest honlapjának tudósításából.

A második félidőben jóval aktívabb volt az Újpest, de nem sikerült bevenni a németek kapuját, sőt a 86. percben Kálnoki Kis fejelt ki egy beadást, de a hosszú oldalon Wolframhoz került a labda, aki másodszor már nem hibázott (0-3).

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.