Egy góllal gyűrte le az SZTK-t az Újpest

A téli igazolás, Angelov lőtte a győztes találatot.

Felkészülés

Felkészülés

Az Újpest a Szigetszentmiklós csapatával mérkőzött meg szerdán a Szusza Ferenc Stadionban. A hazaiak honlapjának beszámolója szerint végig a lila-fehérek irányították a találkozót, elsősorban Hazard és Bardhi révén veszélyeztettek sokat.

Az első félidő ennek ellenére nem hozott gólt, a szünetben pedig Kabát Péter is beállt, Perovicot váltotta. Az 59. minutum hozta a találkozó egyetlen gólját: Kabát ívelését szögletre tisztázták a védők, utána viszont a kipattanót a Dortmund-nevelésű, Metalurg Szkopjétól most télen igazolt macedón csatár, Viktor Angelov lőtte a jobb alsóba.

A 62. percben beállt Gere, Kálnoki Kis, Filkor, Heris és Kovács. A cseréket követően a felforgatott Újpesten átrohant a Szigetszentmiklós, Grbár és Szabó Bence is veszélyeztetett, míg a hazaiaknál Hazard puskázott el minden lehetőséget, így maradt az 1-0.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.