Felkészülési mérkőzések

NB I, NB II: téli felkészülési mérkőzések

Gyűjtőcikkünkben az NB I-es és NB II-es csapatok összes januári és februári edzőmeccse megtalálható.
 
 

Felkészülési mérkőzések

NB I, NB II: téli felkészülési mérkőzések

Gyűjtőcikkünkben az NB I-es és NB II-es csapatok összes januári és februári edzőmeccse megtalálható.
 
 
 
 

Felkészülési mérkőzések

NB I, NB II: téli felkészülési mérkőzések

Gyűjtőcikkünkben az NB I-es és NB II-es csapatok összes januári és februári edzőmeccse megtalálható.

Január 17. kedd:

14 óra: FC Nitra (szlovák) – Swietelsky-Soproni VSE
16 óra: SV Mattersburg (osztrák) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás


OTP Bank Liga

Bp. Honvéd

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 15. vasárnap – 25. szerda, Törökország (Belek): Edzőtábor
Január 18. szerda: ellenfél később
Január 21. szombat: ellenfél később
Január 24 kedd: ellenfél később
Január 28. szombat, 11 óra, Telki: Békéscsaba 1912 Előre
Január 31. kedd, 12 óra, SZAC-pálya: ACS Poli Timisoara (román)
Február 4. szombat, 13 óra, Bozsik-stadion: HNK Cibalia Vinkovci (horvát)

Debreceni VSC

Felkészülés kezdete: január 10. kedd
Január 21. szombat: DVSC-DEAC
Január 25. szerda, 10 óra, Debrecen-Pallag: Kisvárda Master Good
Január 25. szerda, 14 óra, Debrecen-Pallag: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Január 27. péntek – február 8. szerda, Portugália (Algarve): Edzőtábor (Atlantic Cup)
Február 1. szerda, 19.45 (B-csoport, 1. forduló): Djurgardens IF (svéd)
Február 4. szombat, 19.45 (B-csoport, 2. forduló): AGF Aarhus (dán)
Február 11. szombat, Debrecen-Pallag: Békéscsaba 1912 Előre

Diósgyőri VTK

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 14. szombat: MFK Zemplín Michalovce „A” (szlovák) – ELMARADT
Január 14. szombat: MFK Zemplín Michalovce „B” (szlovák) – ELMARADT
Január 18. szerda, 11 óra, DVTK Edzőközpont: Budaörsi SC
Január 21. szombat, 11 óra, Balmazújváros: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Január 23. hétfő – február 1. szerda, Spanyolország: Edzőtábor
Február 4. szombat, 14 óra, DVTK Edzőközpont: MSK Rimavská Sobota (szlovák)

Ferencvárosi TC

Felkészülés kezdete: január 6. péntek
Január 14. szombat: Ferencvárosi TC – Tevel Medosz SE 23-1 Tudósítás itt!
Január 18. szerda, Népliget: BKV Előre SC
Január 21. szombat, Felcsút: Puskás Akadémia FC
Január 23. hétfő – február 1. szerda, Spanyolország (Valencia): Edzőtábor
Január 25. szerda, 11 óra: Rapid Wien (osztrák)
Január 28. szombat: FC Slovan Liberec (cseh)
Január 31. kedd, 16 óra: AC Sparta Praha (cseh)
Február 4. szombat, Népliget: 1.FC Tatran Presov (szlovák)

Gyirmót FC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 14. szombat: Dorogi FC – Gyirmót FC 3-3 Tudósítás itt!
Január 18. szerda, 14.30, Gyirmót: Credobus Mosonmagyaróvár
Január 21. szombat – 22. vasárnap, Győr: Alcufer Kupa
Január 28. szombat – február 5. vasárnap, Horvátország (Novigrad): Edzőtábor (Istria Winter Cup)

Mezőkövesd Zsóry FC

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 17. kedd – 28. szombat, Ciprus (Ayia Napa): Edzőtábor
Január 28. szombat, 15 óra, Mezőkövesd: Cigánd SE
Február 4. szombat: FC Lokomotíva Kosice (szlovák)

MTK Budapest

Felkészülés kezdete: január 6. péntek
Január 21. szombat, 11 óra, Ikarus-sporttelep: Szigetszentmiklósi TK
Január 24. kedd, 11 óra, Ikarus-sporttelep: Budaörsi SC
Január 27. péntek: FK Senica (szlovák)
Január 29. vasárnap – ?, Törökország (Belek): Edzőtábor
Nincs még időpont: Zaglebie Lubin (lengyel)
Nincs még időpont: Bohemians Praha (cseh)
Nincs még időpont: Tom Tomszk (orosz)
Február 11. szombat, Új Hidegkuti-stadion: Vác FC

Paksi FC

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 9. hétfő – 15. vasárnap, Telki: Edzőtábor
Január 18. szerda, 13 óra, Paks: BFC Siófok
Január 21. szombat – 30. hétfő, Törökország (Belek): Edzőtábor
Időpont később: Wisla Kraków (lengyel)
Időpont később: PFK Montana (bolgár)
Időpont később: Botev Plovdiv (bolgár)
Február 4. szombat, 11 óra, Pécs: Pécsi MSC
Február 8. szerda, 14 óra, Paks: HNK Cibalia Vinkovci (horvát)
Február 11. szombat, 13 óra, Budafok: Kisvárda Master Good

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 9. hétfő – 14. szombat, Horvátország: Edzőtábor
Január 17. kedd, 16 óra, Mattersburg: SV Mattersburg (osztrák)
Január 18. szerda – 28. szombat, Törökország: Edzőtábor
Január 31. kedd, 11 óra, Sopron: Dorogi FC
Február 3. péntek, 15 óra, Sopron: Austria Wien (osztrák)
Február 7. kedd: SV Oberwart (osztrák)
Február 11. szombat, 12 óra: Videoton FC

Újpest FC

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 24. kedd – február 4. szombat, Ciprus (Ayia Napa): Edzőtábor
Január 26. csütörtök: KKS Lech Poznan (lengyel)
Január 29. vasárnap: Levszki Szófia (bolgár)
Február 2. csütörtök: FK Teplice (cseh)

Vasas FC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 9. hétfő – 14. szombat, Mátraháza: Edzőtábor
Január 21. szombat, 11 óra, Fáy utca (műfű): Csepel SC
Január 25. szerda, 14.30: Nyíregyháza Spartacus
Január 25. szerda, 18 óra, Fáy utca (műfű): Ikarus BSE
Január 28. szombat, 11 óra, Fáy utca (műfű): Pénzügyőr SE
Január 30. hétfő – február 4. szombat, Lipót: Edzőtábor
Február 1. szerda, 16 óra: FC Nitra (szlovák)
Február 2. csütörtök, 16 óra: Credobus Mosonmagyaróvár
Február 4. szombat, 14.30: FK Mladá Boleslav (cseh)
Február 8. szerda, 14.30, Fáy utca (műfű): SZEOL SC

Videoton FC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 9. hétfő – 19. csütörtök, Egyesült Arab Emírségek (Dubaj): Edzőtábor
Január 18. szerda, 17 óra: Zenit Szentpétervár (orosz)
Január 24. kedd – február 4. szombat, Spanyolország (Marbella): Edzőtábor
Január 27. péntek, 11 óra: Dinamo Bucuresti (román)
Február 11. szombat: (?)SK Slovan Bratislava (szlovák)
Február 11. szombat, 12 óra: Szombathelyi Swietelsky-Haladás


NB II

Aqvital FC Csákvár

Felkészülés kezdete: január 2. hétfő
Január 14. szombat: Rákosmente KSK – ELMARADT
Január 18. szerda, 14 óra: Szekszárdi UFC
Január 21. szombat, 11 óra: Dunaújváros PASE
Január 22. vasárnap – 28. szombat, Bükfürdő: Edzőtábor
Január 25. szerda, 14 óra: FC Ajka
Január 26. csütörtök, 13 óra: ETO FC Győr
Január 28. szombat, 10 óra: Szolnoki MÁV FC
Február 4. szombat: Vác FC

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 21. szombat, 11 óra, Balmazújváros: Diósgyőri VTK
Január 25. szerda, 14 óra, Debrecen-Pallag: Debreceni VSC
Január 28. szombat, 14 óra, Balmazújváros: ACS Poli Timisoara (román)
Február 2. csütörtök – 12. vasárnap, Törökország: Edzőtábor

Békéscsaba 1912 Előre

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 14. szombat: Békéscsaba 1912 Előre II – ELMARADT
Január 18. szerda, 13 óra, Szolnok: Szolnoki MÁV FC
Január 21. szombat, 11 óra, Békéscsaba: Hódmezővásárhelyi FC
Január 22. vasárnap – 28. szombat, Telki: Edzőtábor
Január 25. szerda: SZEOL SC
Január 28. szombat, 11 óra: Bp. Honvéd
Február 1. szerda, 17 óra, Gyula: Várfürdő-Gyulai Termál FC
Február 4. szombat, Temesvár: ASU Poli Timisoara (román)
Február 11. szombat, Debrecen-Pallag: Debreceni VSC

BFC Siófok

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 14. szombat: Dunaújváros PASE – ELMARADT
Január 18. szerda, 13 óra, Paks: Paksi FC
Január 21. szombat: REAC
Január 25. szerda: Vác FC
Január 28. szombat: FC ViOn Zlaté Moravce (szlovák)
Február 1. szerda: Szigetszentmiklósi TK
Február 4. szombat: NK Slaven Belupo (horvát)
Február 11. szombat: Kaposvári Rákóczi FC

Budaörsi SC

Felkészülés kezdete: január 2. hétfő
Január 14. szombat: Budaörsi SC – Dabas-Gyón FC 5-3
Január 18. szerda, 11 óra, DVTK Edzőközpont: Diósgyőri VTK
Január 21. szombat, 13 óra, Ikarus-pálya: MTK Budapest II
Január 24. kedd, 11 óra, Ikarus-sporttelep: MTK Budapest
Január 28. szombat, 11 óra, Budaörs: Monori SC
Január 31. kedd, 12 óra, Budaörs: Jászberényi FC
Február 1. szerda, 12 óra, Hatvan: FC Hatvan
Február 4. szombat, 12 óra, Budaörs: Hódmezővásárhelyi FC
Február 8. szerda, 14 óra, Budaörs: Rákosmente KSK
Február 12. vasárnap, 14 óra, Szlovákia: FK Haniska (szlovák)

Ceglédi VSE

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 14. szombat: FC Dabas – Ceglédi VSE 0-1 Tudósítás itt!
Január 18. szerda: Nagykáta SE
Január 21. szombat: Budafoki MTE-Újbuda FC
Január 24. kedd: FC Hatvan
Január 28. szombat: III. Kerületi TVE
Február 4. szombat: Szigetszentmiklósi TK
Február 8. szerda: Jászberényi FC

Cigánd SE

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 18. szerda, 13 óra, Eperjes: 1. FC Tatran Presov (szlovák)
Január 21. szombat, 12.30, Bártfa: Partizán Bardejov (szlovák)
Január 24. kedd, 13 óra, Nyírbátor: FC Olimpia Satu Mare (román)
Január 24. kedd, 15 óra, Nyírbátor: Nyírbátor FC
Január 28. szombat, 15 óra, Mezőkövesd: Mezőkövesd Zsóry FC
Február 1. szerda, 17 óra, Nyírbátor: FC VSS Kosice (szlovák)
Február 4. szombat, 11 óra, Nyírbátor: FK Haniska (szlovák)
Február 8. szerda, 17 óra, Igló: FK Spisska Nova Ves (szlovák)
Február 11. szombat, 11 óra, Cigánd: FC Lokomotiva Kosice (szlovák)

Credobus Mosonmagyaróvár

Felkészülés kezdete: január 10. kedd
Január 18. szerda, 14.30, Gyirmót: Gyirmót FC
Január 21. szombat – 22. vasárnap: Alcufer Kupa
Január 26. csütörtök, 14 óra, Mosonmagyaróvár: Szolnoki MÁV FC
Január 28. szombat, 11 óra, Mosonmagyaróvár: FC STK 1914 Samorín (szlovák)
Február 1. szerda: ETO FC Győr
Február 2. csütörtök, 16 óra, Lipót: Vasas FC
Február 4. szombat, 11 óra, Mosonmagyaróvár: OFC Russel Gabcíkovo (szlovák)
Február 12. vasárnap, 14 óra, Mosonmagyaróvár: SKF Sered (szlovák)

Dorogi FC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 14. szombat: Dorogi FC – Gyirmót FC 3-3 Tudósítás itt!
Január 21. szombat, 11 óra, Dunaszerdahely: FC DAC 1904 „B” (szlovák)
Január 28. szombat, 11 óra, Nyitra: FC Nitra (szlovák)
Január 31. kedd, 11 óra, Sopron: Szombathelyi Swietelsky-Haladás

HR-Rent Kozármisleny

Felkészülés kezdete: január 3. kedd
Január 14. szombat: Szekszárdi UFC – HR-Rent Kozármisleny 1-0 Tudósítás itt!
Január 18. szerda, 11 óra, Kozármisleny: Kaposvári Rákóczi FC
Január 25. szerda: Dunaújváros PASE

Kisvárda Master Good

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 21. szombat, 11 óra: Nyírbátor FC
Január 21. szombat, 13 óra: Olimpia Satu Mare (román)
Január 25. szerda, 11 óra, Debrecen-Pallag: Debreceni VSC
Január 26. csütörtök – február 4. szombat, Törökország: Edzőtábor
Február 8. szerda: ellenfél később
Február 11. szombat, Budafok: Paksi FC

Nyíregyháza Spartacus

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 9. hétfő – 16. hétfő, Törökország: Edzőtábor
Január 21. szombat, 11 óra, Nyíregyháza: Kazincbarcikai SC
Január 25. szerda, 14.30: Vasas FC
Január 28. szombat, Nyíregyháza: Hajdúböszörményi TE
Február 1. szerda – 10. péntek, Törökország: Edzőtábor
Nincs még időpont: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (román)

Puskás Akadémia FC

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 21. szombat, Felcsút: Ferencvárosi TC

Soroksár SC

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 25. szerda, Budafok: Budafoki MTE-Újbuda FC
Január 28. szombat, 11 óra, Soroksár: Érdi VSE
Január 31. kedd, Óbuda: III. Kerületi TVE
Február 2. csütörtök – ?, Törökország (Belek): Edzőtábor

Swietelsky-Soproni VSE

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 17. kedd, 14 óra, Nyitra: FC Nitra (szlovák)
Január 24. kedd: Spartak Trnava (szlovák)

Szeged 2011-Grosics Akadémia

Felkészülés kezdete: január 9. hétfő
Január 22. vasárnap – február 2. csütörtök, Törökország (Belek): Edzőtábor
Január 24. kedd: ellenfél később
Január 26. csütörtök: FC Sabail (azeri)
Január 28. szombat: ellenfél később
Január 31. kedd: Jertisz Pavlodar FK (kazah)
Február 4. szombat, Gyula: Szolnoki MÁV FC
Február 8. szerda, Gyula: Hódmezővásárhelyi FC
Február 12. vasárnap, Gyula: FC Politehnica Timisoara (román)

SZEOL SC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 14. szombat: SZEOL SC – FK Spartak Subotica (szerb) 1-2 Tudósítás itt!
Január 18. szerda, 11 óra: Hódmezővásárhelyi FC
Január 25. szerda, Telki: Békéscsaba 1912 Előre
Február 1. szerda, 14 óra, Kiskundorozsma: Szekszárdi UFC
Február 8. szerda, 14.30, Fáy utca (műfű): Vasas FC
Február 12. vasárnap, 13 óra: FK Backa 1901 (szerb)

Szolnoki MÁV FC

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 14. szombat: Szolnoki MÁV FC – Érdi VSE 2-2 Tudósítás itt!
Január 18. szerda, 13 óra, Szolnok: Békéscsaba 1912 Előre
Január 26. csütörtök, 14 óra, Mosonmagyaróvár: Credobus Mosonmagyaróvár
Január 28. szombat, 10 óra: Aqvital FC Csákvár
Február 4. szombat, Gyula: Szeged 2011-Grosics Akadémia

Vác FC

Felkészülés kezdete: január 4. szerda
Január 21. szombat, 13.30, Dunakeszi: Dabas-Gyón FC
Január 25. szerda: BFC Siófok
Január 28. szombat, 13 óra, Zólyom: MFK Lokomotiva Zvolen (szlovák)
Február 1. szerda, 13 óra, Zólyombrézó: FO ZP Sport Podbrezova (szlovák)
Február 4. szombat: Aqvital FC Csákvár
Február 4. szombat, 11 óra: Érdi VSE
Február 11. szombat, Új Hidegkuti-stadion: MTK Budapest

Zalaegerszegi TE FC

Felkészülés kezdete: január 5. csütörtök
Január 18. szerda, Hévíz: Hévíz SK
Január 21. szombat, 13 óra, Zalaegerszeg: NK Maribor (szlovén)
Január 23. hétfő – 29. vasárnap, Lipót: Edzőtábor
Január 25. szerda, 15 óra: KFC Komárno (szlovák)
Január 28. szombat: Győri ETO FC
Február 1. szerda, Bük: Budafoki MTE-Újbuda
Február 4. szombat, 14.30, Zalaegerszeg: NK Zagreb (horvát)
Február 8. szerda, 14 óra, Zágráb: NK Lokomotiv Zagreb (horvát)

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.

 
 

    Hozzászólás

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.